Back to Question Center
0

Semalt'tan Kılavuz: Pazarlama Performansınızı Artırmak İçin Online Formlar Nasıl Oluşturulur?

1 answers:

Pazarlamacılar da çok fazla projeyle dolaşıyorlar ve bu da hayatta kalabilmek için verimlilik araçlarının güvenliklerinin nedeni olabilir. Bununla birlikte, çoğunlukla değil, zaman ve kaynaklarda maliyet gideri alınmazlar bilgi toplamak için modası geçmiş yöntemlere başvurmaktadırlar. Akıllı pazarlamacılar, kendi işine ya da müşterilerine farklı amaçlarla sürükle ve bırak formatında yazılımına ihtiyaç duymuştur.

Zaman kazanmak için yardımcı olacak olan özelleştirilmiş formlar kullanarak veri toplamayı yönetmek arbitraryür - royal blue hat fascinator. Sürükle ve bırak tekniği, az çaba ve teknik uzmanlık talep.

Semalt Kıdemli Dijital Hizmetler'in Müşteri Başarı Yöneticisi Julia Vashneva, yerine getirilemeyen formları kullanarak verimliliği artırabileceği üç yolu belirlendi.

1. İletişim, Soruşturma ve Kurşun Üretim Formları

Pazarlamacılar artık web sitelerine bakmak için gönderebildiklerinden, ilgili bir potansiyel müşteriye hak kazanmak için zor olmamak zorlacak. Formları, site yapısının bir parçası olarak bütünleştirmek bilgi toplamayı kolaylaştırır. Bu yolla, sormak istediğin spesifik soruları. Pazarlamacılar, potansiyel potansiyel müşteri için bir takip bilgisi içeren bir adet otomatik kutu e-posta bırakma seçeneğiğine de sahip.

Bir web siteleri oluşturmak için bir ajansı varsa, tüm web sitesi oluşturulucu platformlarıyla uyumlu bir sistem oluşturmaları gerekir. JotForm gibi şirketler, müşterilerin iş ihtiyaçlarını gidermek için özel alanlar eklemelerine izin verir..Pazarlamacılar, yukarıdaki bahsedilenlerin hepsini gerçekleştirirken, sadece siteye sorunsuz şekilde katlanırlar.

2. Olay Kayıt Formları

Olaylar fazladan çaba gerektirir, ancak bir etkinlik kayıt formülü o kadar zor ya da zaman alıcı olmamalıdır. Profesyonel bir kayıt formu, ziyaretçileri ihtiyaç duydukları tüm bilgi aynı anda bulmalarını kolaylaştırarak, işletmenin tüm olayları tek bir yerde organize et의s.

Etkinlik formlarıyla daha fazla şey var. Örneğin, bir kişi kendisine gönderdiğinde, işletme, takvim bağlantılarına sahip bir "teşekkür ederim" sayfası ve diğer yararlı bilgiler gibi diğer bilgiler özelleştirebilir. Autoresponder daha fazla kayıt için kullanıcıya teşekkür mesajı gönderebilir. Pazarlamacının arzusuna göre, bu formlardan elde edilen gelir, formdan olabilir bir veya birleşim biçiminde olabilir.

3. Geri bildirim Formları

Onların sağlanana kadar müşteri geribildiriminin önemini kavramak zor. Pazarlama ekibi, yeni özellikler, entegrasyonlar, fiyatlandırma, ürün geliştirme ve geliştirme ve daha pek çok şeyden sorumludur. Geri bildirimler, bu hedeflerin gerçekleştirilmesine ilişkin şekli anlayışlar sağlar. Formları kullanırken, geribildirimi kategorize etmek mümkün hale getirmek ve etmek organizasyonun stresini azaltır. Geri bildirimler. Otomatik olarak birleştir. Bir sayfada görünür. Pazarlamacılar, bilgi tüm kuruluşla paylaşma seçenekğine sahiptir.

Pazarlama ekibi tarafından toplanan sır, temiz ve özelleştirilmiş bir formda revize edilmesi, zamandan kazanılabilir yardımcı olur ve ekiplerin üstesinden gelmek için olduğu stres azalır. Aynı zamanda, şirkete üretkenliği artırıyor. Bununla ilgili en iyi şey, hepsinin ucuza yapılmıştı. Tek şart, pazarlama ekibi tarafından veri toplamak için kullanılan yöntemler güncelleme istekliliğidir.

November 24, 2017