Back to Question Center
0

Semalt: Kampanyanızı Başarıya Getirmek İçin E-Mail-Adresse Kişiselleştirin

1 answers:

E-posta pazarlaması, satışları artırmanın und etkili yollarından biri olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, e-postarın daha derin bir düzeyde alıcılarla bağlantı kurması için kişiselleştirilmesi gerekir. Potsiyel alıcıların veya satıcıların birçoğu günde bir ton benzer e-postar alır ve bu nedenle kalabalığın öne çıktığından emin olmanın tek yolu ulaşımı arttırmaktır.

Semalt'in , Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Julia Vashneva, e-posta pazarlamacılığından daha fazla değer kazanmanın yararlı bir uygulamasını paylaşıyor.

GetResponse, MailChimp und konstanter Kontakt, kullanıcıların e-postarı toplu olarak göndermelerine, içeriği tanıtmalarına ve potansiyel müşterilere rehberlik etmelerine olanak tanıdığı için en iyi e-posta pazarlama araçlarından bazılarıdır.

BuzzStream

BuzzStream, potansiyel listeleri ortaya çıkarmak, irtibat kurmak ve potansiyel müşterilerin doğru iletişim bilgilerini bulmak için yoğun araştırma yapmanıza yardımcı olur - miyota 9130. Ayrıca, kampanyalarınızın başarısını izlemek için kullanabileceğıniz niteliksel metrikler de sunar. Bilgiler, tek bir tıklamayla veritabanınıza eklès, böylece eşit derecede önemli diğer etkinlikler için zaman ve para tasarrufu sağlanır.

BuzzStream ayrıca, kullanıcıların araçtan sosyal ölçümler, Web sitei statiği ve iletişim bilgileri toplayabileceği bir URL listesi yüklemelerine olanak tanır. Eldeki tüm bueğli bilgilerle, kişi listelerini hızla bölümlere ayırabilirsiniz.

Übersetzung:

  • Bölümlere Ayıran Listeler

Sıralama ve filtreleme seçeneklerini kullanarak kişi zuhörenizi bölümlere ayırabilirsiniz. Listeyi bölümlemek için kullanabileceğiniz bazı ölçümler, gelen bağlantılar, etki alanı yaşı, etki alanı yetkilisi, MozRank und Moz DA'dır.

  • Doğru Şablon Seçimi

Piyasadaki e-posta ulaşım araçlarının çoğunun, kullanıcıların kampanyalarını benzersiz und dahes spesifik hale getirmek için kullanabilecekleri şablonları vardır. BuzzStream ile yanıt oranı, tıklama oranları ve açık oranlar gibi çeşitli değişken metrikleri takip edebileceksiniz. Bu bilgi, kampanyanıza veya markanıza und uygun bir şablon seçmenize yardımcı olacaktır.

  • Sosyal Yardım İletilerini Kisisel Olarak Onarın

Daha önce de belirtildiği gibi, de fazla sonucu almak için e-posta gönderme iletilerinizi mümkün olduğunça alıcıya kişiselleştirmeniz gerekir. BuzzStream, notlar ve Sohn yayınlar gibi geçmiş konuşma geçmişinizi kullanarak bu amaca ulaşmanıza yardımcı olabilir. Buna ek olarak, "Daha Sonra Gönder" und kullanarak e-postanın alıcıya gönderilme süresini belirtebilirsiniz.

  • Takip Uyarıları

Takip hatırlatmaları, hedef kitleyle iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. E-postayı alan ve muhtemelen açan, ancak yanıt vermeyen veya istenen islemi gerçekleştiren belirli alıcılar için izleme hatırlatıcıları ayarlayabilirsiniz.

BuzzStream, kişilerinizle olan tüm e-posta ve Twitter und andere Programme für das Programmieren von Bir ilişki izleme özelliğine sahiptir. Bu özellik, sık yaptığınız tüm web sitelerinin yanı sıra ilişkilendirdiğiniz insanlar hakkında ayrıntılı ve doğru bilgi verir. Bütün bu bilgiler, belirli bir müşterinin iyi bir bağlantı ihtimali olup olmadığını öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Kullanabileceğiniz diğer ideal e-posta destek araçları arasında Mailshake und Pitchbox Bulunur. Araça bakılmaksızın, kullanmaya karar verdiniz, maksimum faydayı elde etmek, das nasıl çalıştığını incelemek için biraz vakit ayırdığınızdan emin olun. Sunulan özelliklerin herhangi birinin nasil kullanılacağından emin değilseniz, ilgili destek ekipleriyle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

November 24, 2017