Back to Question Center
0

Semalt Experte, Zaman İzleme Araçlarının SMM Performansınızı Nasıl Artırabileceğini Açıklıyor

1 answers:

Günümüzde, iz sürülmemiş saatlerde und fazla zaman ve emek harcıyoruz. Çeşitli çalışmalara göre, ABD ekonomisi bu sayı nedeniyle ihr gün yaklaşık 74 milyar UDS kaybediyor. Zamanlı izleme, görevler için harcanan ihr saniyenin muhasebe anlamına gelmektedir. Bir işletmenin belirli bir dönemde başarılı olabilmesi için zamanını ve diğer çalışma döngülerini izlemeyi sürdürmesi gerekir - mod clouds.

Semalt Digital Services'in Müşteri Başarı Yöneticisi Oliver König, ist in der Lage, zu sehen, wie er in der Lage ist, sich zu verhalten.

Zaman izlemesi birçok yöntem kullanılarak yapılabilir. Örneğin, e-tablolar, içeriği korumanıza, kayıtları yönetmenize, bir veritabanında bilgi depolamanıza und sorunsuz API paylaşımına yardımcı olabilir. E-ticaret web sitelerini çalıştıranlar için e-tablolar ücretlendirme, faturalandırma ve kayıt tutma yoluyla iş verdünyasına yardımcı olabilir. Burada SEO kampanyanıza ayrılan zamanın kaydı da dahil olmak üzere müşterilerin istikrarlı akışını sağlayabilecek iyi bir hamle olabilir. Bu sçerç, iyileştirme alanlarındaki istihbarat raporlaması, projenin ilerlemesinin tahmini, muhtemel müşteriler için maliyet tahminleri ve para kaçaklarının örnekleri gibi bazı ticari sıkıntıları düzeltebilir.

Sosyal medya kampanyalarını izlemek için zaman izlemesi nasıl kullanılır?

  • İşlenebilir İş Zekası Ver

Sosyal Medya Pazarlamacılar SMM und SEO kampanyalarını otomatikleştirmek için mevcut zaman takip yazılım çözümlerinden bazılarını kullanabilir. Böyle bir yazılım e-ticaret web sitenizin kayıt tutma görevlerinin yanı sıra envanteri otomatikleştirmek için elektronik tabloların kullanılmasını da kolaylaştırır. SEO zaman izleme araçlarından bazılarının etkin kullanımı, bir organizasyonunçç fazla zaman kazanmasını sağlayabilir.

  • Zaman Takip Araçları İç İletişimi Geliştirir

Örneğin, bu tür bir Yazılım, bir kuruluşun farklı departmanlarını yedeklenmiş bir veritabanı kullanarak verimli bir þekilde Calisir Hales getirir. Örneğin, Minterapp gibi bir araç, Web sitenizin çalışmasını geri yüklemenize, siber suç gibi düşüş durumunda Größe yardımcı olabilecek bulut yedekleme hizmetine sahiptir.

Zaman Takip Araçları

Bu araçlar, sosyal medya pazarlama kampanyanıza farklı şekillerde yardımcı olabilir:

  • 1. Hasat: Hasat faturalandırma, raporlama, harcama ve zamanı izleme gibi görevleri yerine getirebilir. Bu, faturalandırma gibi varsayılan işlevlerin yanı sıra faturaları ayarlama gibi özelliklerle de donatılmıştır.
  • 2. Zoho: Zoho, Ernte gibi, faturalama, raporlama, harcamaları tahmin etme und izleme süresi gibi unsurlarla da yardımcı olabilir. Kullanıcı hesapları gibi özellikleri destekler.
  • 3. Minterapp: Bu uygulama und Basit kullanıcı arayüzüne sahiptir. Minterapp'ın yapabileceği bazı şeylere bulut tabanlı saat takibi dahildir. PayPal, Stripe und Skrill gibi bazı büyük ödeme ağ geçitlerinin ödeme makbuzlarını düzenler.

E-ticaret alanında zaman Takibi, dijital pazarlama stratejilerinden en iyi þekilde yararlanılmasını sağlayacak önemli bir kavramdır. Örneğin, içerik yönetim sistemlerinin çoğunda, E-ticaretin farklı yönlerinde onlara rehberlik edecek çok Sayida araç bulunur. Bunlar Semalt-Analysator . Gibi Arama Motoru Optimizasyonu (SEO). Bu ve çok daha fazla araç topluca, ilerlemelerini Zamana karşı izlemek ve izlemek için etkili yöntemler bulmaları için kullanıcılara yardımcı olur. Yukarıda belirtilen ipuçlarını kullanarak farklı sosyal medya kampanyalarındaki zamanınızı Takip edebilir ve başarı elde edebilirsiniz .

November 24, 2017